Robot sprzątający Dreame X40 Ultra

Robot sprzątający Dreame X40 Ultra – idealny dla rodzin z małymi dziećmi

Szukając sposobu na czystość w swoim domu, warto zdecydować się na odkurzacz – robot sprzątający. Jeżeli macie małe dzieci, to sprzątanie podłogi musi odbywać się często, by możliwe było usuwanie groźnych bakterii i drobnoustrojów. Robot Dreame X40 Ultra rozpozna zanieczyszczenia i dopasuje do nich moc ssącą. Warto dowiedzieć się na jego temat więcej.

Robot sprzątający Dreame X40 Ultra – dotrze nawet w zakamarki w pokoju

Jeżeli jesteście alergikami bądź Wasze dzieci cierpią na alergię, to musicie dbać o bieżące usuwanie alergenów. Robot sprzątający Dreame X40 Ultra czyści powierzchnie twarde i dywany zarówno na mokro, jak i na sucho. Wyposażony jest w wysuwaną boczną szczotkę, która może unieść się na wysokość 10 mm i wysunąć się do 4 cm. Dzięki temu można uniknąć mieszania się zanieczyszczeń z podłogi i dywanu, a jednocześnie dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca. Wszystko dzięki technologii MopExtend™ RoboSwing. Robot sprzątający wyczyści powierzchnię pod meblami czy też przy listwach przypodłogowych. Co więcej, będzie rozpoznawał zanieczyszczenia i dopasowywał do nich moc ssącą, wynoszącą aż 12 000 Pa, na 4 poziomach.

Autonomiczny robot sprzątający Dreame X40 Ultra

Dużą zaletą robota sprzątającego Dreame X40 Ultra jest jego autonomiczna praca. Można nim sterować głosowo z użyciem aplikacji DreameHome. Funkcja CleanGenius umożliwia rozpoznawanie zabrudzeń i dostosowywanie się do niego pracy urządzenia. Robot sprzątający używa technologii OmniDirt. Wykorzystuje pięciokanałowe rozpoznawanie koloru wody przy mopowaniu, a także pozwala na kontrolowanie wilgotności mopa w zakresie aż 32 poziomów. Dzięki temu ogranicza się ryzyko powstawania smug na podłodze. Robot sprzątający czyści nakładki mopujące w temperaturze 70 stopni.  Kamera RGB w tym modelu jest zintegrowana z systemem rozpoznawania zabrudzenia. Autonomiczny robot sprzątający planuje trasę mopowania i omija przeszkody w zakresie 360 stopni. Zatem w czasie jego pracy małe dziecko może bezpiecznie bawić się w swoim kojcu. To samo dotyczy Twojego czworonożnego pupila. Robot ominie pozostawione na podłodze zabawki. Wyposażony jest w funkcję automatycznego uzupełniania wody, opróżniania pojemnika na kurz. Wraca w tym celu do stacji dokującej. Oczywiście, gdy akumulator jest już bliski rozładowania robot sprzątający także powróci do bazy, by go doładować. Co istotne robot sprzątający Dreame X40 Ultra posiada funkcję mopowania, ale i suszenia powierzchni gorącym powietrzem. Wyposażony jest w trzy zestawy głowic, które radzą sobie nawet z usuwaniem włosów czy sierści z powierzchni podłogi czy dywanu i kierowaniem ich do pojemnika na kurz.

Robot sprzątający dostosowany do Twoich potrzeb

Nie musisz samodzielnie czyścić szczotek robota sprzątającego czy padów, gdyż urządzenie radzi z tym sobie samodzielnie. Dostosuje nie tylko siłę ssania, ale i wilgotność padu do podłoża. Ominie rzeczy pozostawione na podłodze. Nie ma obaw, że na nie najedzie. Oczywiście dla efektywności sprzątania całej powierzchni pomieszczenia warto wcześniej je usunąć. To właściwie jedyna rzecz, która będzie należała do Ciebie oprócz napełnienia zbiornika na wodę. Ty możesz zajmować się swoimi sprawami, a robot sprzątający wykona pracę za Ciebie. W tym czasie możesz poświęcić czas dzieciom czy swoim czworonożnym pupilom. Jednocześnie masz pewność, że podłoga po mopowaniu na sucho czy na mokro jest bardzo dokładnie oczyszczona. Jeżeli chcesz zakupić odkurzacz bezworkowy i zarazem robot sprzątający Dreame X40 Ultra bądź dowiedzieć się na jego temat więcej – wejdź na stronę: https://bit.ly/odkurzaczx40ultra13.

Materiał sponsorowany.

Artur Wądołowski

Założyciel bloga i właściciel firmy budowlanej Budorex z Gdańska. Od lat rozwija firmę i chce dzielić się wiedzą z innymi. Prywatnie pasjonat ogrodów.

Zobacz wszystkie posty autorstwa Artur Wądołowski →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *