salon-drzwi-katowice-2

DRZWI INSIDE – dlaczego to prawdopodobnie najlepszy salon drzwi w Katowicach?

Czas na nowe drzwi? Wyobrażamy sobie, jak trudno jest Ci podjąć jakąś decyzję. Wybór drzwi jest ogromny, a do tego dochodzą jeszcze różnice w zakresie jakości wykonania i oczywiście cen. Nasza propozycja? Przy najbliższej okazji udaj się do stacjonarnego salonu drzwi w Katowicach – DRZWI INSIDE. Sprawdź, dlaczego warto.

Drzwi do wszystkich pomieszczeń

Oferta salonu DRZWI INSIDE obejmuje przede wszystkim modele drzwi wewnętrznych czołowych producentów. Na miejscu znajdziesz bardzo szeroki wybór drzwi na każdą kieszeń, do pomieszczeń mieszkalnych czy biurowych – nowoczesnych, klasycznych, glamour, loftowych itd. Możliwość obejrzenia drzwi przed zakupem w salonie jest bezcenna i nie zastąpią jej żadne wirtualne katalogi.

Drzwi zewnętrzne – energooszczędne i do domów pasywnych

Wiele osób przy wyborze drzwi zewnętrznych kieruje się wyłącznie kryterium ich wyglądu. Tymczasem trzeba pamiętać, że te drzwi mają kluczowy wpływ na bezpieczeństwo dobytku właścicieli, jak również mogą przyczynić się do znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie.

Aby to zrozumieć najlepiej jest wybrać się do salonu drzwi w Katowicach, w którym specjaliści zaprezentują Ci różne modele drzwi zewnętrznych i wyjaśnią różnice w zastosowanych technologiach. Z takiej możliwości skorzystasz w salonie DRZWI INSIDE.

Drzwi wejściowe – koniec z hałasami z klatki schodowej

Drzwi wejściowe, nazywane również wewnątrzklatkowymi, to niedoceniany element mieszkania. Tymczasem to od nich zależy pierwsze wrażenie odwiedzających nas osób, jak również komfort codziennego życia. Dobre drzwi wejściowe chronią przed nadmiernymi hałasami dobiegającymi z klatki schodowej oraz zmniejszają ryzyko włamania. Szeroki wybór takich drzwi znajdziesz w ofercie salonu DRZWI INSIDE w Katowicach.

Fachowe doradztwo zawsze GRATIS

Doradcy DRZWI INSIDE mają wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów swoich klientów – zarówno z wyborem drzwi pod kątem estetycznym, jak i technicznym. Korzystając z takiej pomocy kupisz drzwi, które na 100% spełnią Twoje oczekiwania, będą służyć przez lata i wywoływać uśmiech na Twojej twarzy oraz budzić zazdrość u znajomych.

Drzwi z montażem – same korzyści

Zamawiając drzwi w salonie DRZWI INSIDE w Katowicach możesz od razu skorzystać z usługi montażu. Dlaczego warto się na to zdecydować? Oto najważniejsze powody:

  • nie musisz już tracić czasu na szukanie fachowców,
  • oszczędzasz setki złotych na podatku VAT – drzwi z montażem to usługa obłożona 8-procentową stawką podatku VAT, w odróżnieniu od samych drzwi (23% VAT),
  • masz pewność, że drzwi zostaną zamontowane prawidłowo, zgodnie z wytycznymi producenta, co pozwoli zachować gwarancję i cieszyć się bezawaryjną pracą drzwi przez wiele lat,
  • nie martwisz się transportem, zakupem narzędzi, elementów montażowych i bałaganem (fachowcy DRZWI INSIDE dbają o zostawienie po sobie porządku).

Mnóstwo inspiracji w jednym miejscu

Jesteśmy przekonani, że planujesz odwiedzić salon drzwi w Katowicach nie tylko po to, aby móc obejrzeć wstępnie upatrzone modele i ocenić ich jakość „na żywo”. Twoim celem z pewnością jest również zainspirowanie się. Oferta producentów drzwi jest dziś na tyle szeroka, że prześledzenie jej w Internecie zajęłoby mnóstwo czasu. Na szczęście nie ma takiej potrzeby.

W DRZWI INSIDE znajdziesz drzwi wewnętrzne, zewnętrzne i wejściowe w bardzo szerokim wyborze wariantów kolorystycznych, jakości wykonania oraz designu. Dzięki temu łatwo dobierzesz odpowiednie modele, które będą perfekcyjnie pasować do Twojego wnętrza czy architektury budynku, a przy tym są dostępne w Twoim budżecie.

Na miejscu znajdziesz nie tylko drzwi, ale także wszelkie akcesoria do nich (klamki, szyldy, listwy maskujące etc.), podłogi, stoły drewniane czy systemy tarasowe.

Salon DRZWI INSIDE mieści się w Centrum Handlowym HOME CONCEPT w Katowicach, tuż przy głównej trasie łączącej Katowice z Sosnowcem i innymi miastami regionu. Możesz go odwiedzić od poniedziałku do soboty między 10 a 19 oraz w niedziele handlowe między 10 a 16.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *