robotnik

Dewalt – historia producenta narzędzi i elektronarzędzi

Dewalt to producent profesjonalnych rozwiązań przeznaczonych do prac wśród placów budowy. W ofercie można bowiem znaleźć różnego rodzaju narzędzia i akcesoria, producent zaś stawia także na usługi serwisowe. Dzięki temu odbiorcy mogą liczyć na niezawodność i trwałość oferowanych sprzętów, ich radzenie sobie w najtrudniejszych warunkach pracy, a do tego innowacyjne rozwiązania.

Dewalt – projektowanie i optymalizacja

Dewalt to marka, w której jest miejsce na nieustanne projektowanie, doskonalenie oraz optymalizację profesjonalnych rozwiązań. Sprzęty sygnowane logiem Dewalt wyróżniają się nie tylko charakterystyczną kolorystyką, lecz przede wszystkim innowacyjnością, funkcjonalnością, mnogością zastosowań oraz wysokim jakościowo wykonaniem.

Wszystkie produkty marki są testowane na budowach i w warsztatach, w realnych warunkach pracy, co daje wiedzę i doświadczenie, jak konstruować, by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników oraz odpowiadać na potrzeby różnych branż.

Historia Dewalt, czyli historia sukcesu

Historia Dewalt rozpoczyna się w 1992 roku, kiedy to ówczesny dyrektor Seabrook Farms – Raymond DeWalt – chciał zwiększyć wydajność i wszechstronność pierwszej maszyny do obróbki drewna. Udoskonalił ją zatem. Dwa lata później powstała fabryka, a w niej elektryczna uniwersalna maszyna do obróbki drewna. Marka w tamtych czasach oferowała również dedykowane dłutarkę i frezarkę.

Przez kolejne lata działalność Dewalt rozszerzała się. Na rynku pojawiały się zupełnie nowe produkty, w tym pierwsza linia przenośnych elektronarzędzi oraz akcesoriów, które powstały specjalnie dla branż budowlanej i remontowej, a także dla stolarzy.

Kolejne innowacje oraz produkty pojawiały się na rynku praktycznie każdego roku, a firma mogła się poszczycić coraz to nowymi współpracami. Dziś do rąk użytkowników trafiają sprzęty, które są niezwykle wydajne, trwałe, bezproblemowe i intuicyjne w obsłudze, a także niezawodne w działaniu.

Narzędzia Dewalt – czym się charakteryzują?

Narzędzia Dewalt łatwo rozpoznać po czarno-żółtej kolorystyce. Nie jest to jednak jedyna cecha charakteryzująca produkty tej marki. Najważniejsza jest jakość wykonania, ponadto precyzja i duży ukłon w stronę innowacyjności – producent wykorzystuje bowiem rozmaite technologie, w tym te, które swoje miejsce znajdują w badaniach kosmosu czy w lotnictwie.

Elektronarzędzia Dewalt – dlaczego warto je wybierać?

Do rąk odbiorców trafiają elektronarzędzia Dewalt, które są poddawane najrozmaitszym testom. Są one zasypywane, upuszczane, przeciążane, a nawet wystawiane na najtrudniejsze warunki pogodowe. Przeprowadzane testy dowodzą, że sprzęt tej marki, w tym elektronarzędzia, codziennie radzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami, niezależnie od warunków pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *